כותרות

גוגל מציגה: חיפוש חווייתי ב-Google Maps בעזרת AI

בחידוש טכנולוגי מרגש, גוגל משלבת טכנולוגיית בינה מלאכותית גנרטיבית ב-Google Maps, מהלך שמטרתו לשנות את אופן הגילוי והחיפוש אחר מקומות חדשים. התכונה החדשה, המבוססת על מודלי שפה גדולים (LLMs), מנתחת מעל ל-250 מיליון מקומות ותרומות מלמעלה מ-300 מיליון מדריכים מקומיים, כדי להציע המלצות המותאמות אישית למשתמש. האם אתה מחפש חנויות וינטג' בסן פרנסיסקו? כעת, ניתן להקליד "מקומות עם אווירה וינטג' ב-SF" ו-Google Maps תציע המלצות קניות, מאורגנות לפי קטגוריות, עם קרוסלות תמונות וסיכומי ביקורות, בדרך שנתפסת כיותר שיחתית ואינטואיטיבית מחיפושים רגילים.

בנוסף לשיפור החיפוש, Google Maps מציגה את "תצוגה חדשנית למסלולים" (Immersive View for Routes), תכונה שמאפשרת למשתמשים לחוות את מסלול הנסיעה שלהם באופן חזותי ומרהיב לפני היציאה. דמיינו שאתם מתכננים לרכב על אופניים לאורך המים לכיוון ארמון האמנויות בסן פרנסיסקו או כמעט בכל מקום בארץ או בעלום; כעת ניתן לבקש הוראות רכיבה, ללחוץ על התצוגה החדשנית, ולראות את המסלול בתצוגה מרובת ממדים מהתחלה ועד סוף. משתמשים יכולים להתכונן לכל פנייה בפרטי פרטים ולהשתמש במחוון הזמן כדי לתכנן את זמן היציאה בהתבסס על מידע שימושי כמו תנאי תנועה ומזג אוויר מדומה, מה שמאפשר להימנע מרכיבה במזג אוויר גשום או בצירי תנועה עמוסים.

השקת התכונות החדשות ב-Google Maps מדגימה את המחויבות של גוגל לחדשנות ולשיפור חוויית המשתמש באמצעות טכנולוגיות בינה מלאכותית. זהו רק ההתחלה של איך שגוגל מתכננת להשתמש ב-AI גנרטיבית כדי לשנות את הדרך שבה אנו מתמצאים ומגלים את העולם סביבנו, ומציעה הזדמנות לגילוי מקומות חדשים ולתכנון נסיעות בדרך חכמה ומעוררת השראה יותר מתמיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?