כותרות

איך ChatGPT חסך לי $250

בקצרה: ChatGPT עזר לי להתניע מחדש את ההיברידית שלי וחסך לי עלות הגרירה של $100 וגם עלות האבחון של $150 במוסך.

מקור REDDIT

הבוקר הרכב שלי לא התניע והציג נורת אזהרה והודעה על מסך הרכב. צילמתי תמונה של המסך עם הטלפון שלי, העליתי אותה ל-ChatGPT 4 Turbo, תיארתי את הדגם, את מצבי (המזג אוויר, המיקום, חניה על מדרון) ומתי בפעם האחרונה שהרכב עבר טיפול.

שאלתי מה הבעיה, והוא אמר לי שהסוללה המשנית לא פועלת, אז שאלתי איך להתניע אותה. מכיוון שהרכב היברידי, הוא אמר לי לפתוח את קופסת הפיוזים, לחבר את הכבל להארקה ולסוללה. צילמתי תמונה של קופסת הפיוזים כי לא ידעתי היכן לחבר, והוא אמר לי שלרוב הארקה היא שחורה והחלק השני אדום. חיברתי אותם והרכב התניע. נסעתי איתו למוסך, כך שחסכתי את עלות הגרירה של $100.

במוסך, ביקשתי שיחליפו לי את הסוללה בלי לחייב אותי את "עלות האבחון" של $150, מכיוון ש-ChatGPT כבר אמר לי מה הבעיה. במוסך טענו שאולי הבעיה בסוללה ראשית אבל כבר ידעתי שזה לא נכון מכוון שצלמתי תמונה של שימוש בסוללה ראשית עם 4 מתוך 5 פסים. גם לא נדלקה נורת אזהרה כלשהי של סוללה הראשית.

בקיצור זה חסך לי בסך הכל $250, ולמעשה שילם את המנוי ל-ChatGPT לשנה. (עלות המנוי 20$ לחודש – 240$ לשנה). לפני זה שקלתי לבטל את המנוי כי לא הייתי בטוח שעלות מצדיקה את השימוש. עכשיו אני אשמור על המנוי שלי, כי זה ממש שימושי. תודה על הקריאה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?