כותרות

כוח היצירתיות: סרטון ב-72 שעות בעזרת AI

תחרות סרטוני AI ל72 שעות

אתגר הקולנוע של Pika ו-ElevenLabs מרגש את העולם

במהלך השנים, תחרויות יצירת סרטים מהירות הפכו לאבן דרך בתעשיית הקולנוע, ואחת מהן, המובילה בתחום, היא אתגר חדש 72FILMFAST של Pika בשיתוף עם ElevenLabs. באירוע זה, שמושך יוצרים מכל העולם, יוצרים נדרשים להפיק סרט קצר תוך 72 שעות, מהקונספט הראשוני ועד למוצר הסופי.

האתגר מתחיל כאשר יותרים מקבלים קריטריונים ספציפיים, שעליהם לבנות את הסרט. הקריטריונים יכולים לכלול נושא מסוים, אובייקט שחייב להופיע, או אפילו סגנון ספציפי שהם צריכים להיצמד אליו. כל זה מוסיף רמה של קומפלקסיות ודחיפה ליצירתיות שלא נמצאת בכל תחרות קולנוע.

החברות Pika ו-ElevenLabs, שותפות לאתגר זה, מביאות עמן חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת בתחומים שלהן. Pika, חברה טכנולוגית, מתמקדת בפיתוח פלטפורמות ליצירת תוכן ויזואלי, תוך שימת דגש על כלים חדשניים שמאפשרים למשתמשים ליצור באופן יעיל ומהיר. ElevenLabs, מצדה, מתמחה בבניית פתרונות בדיבוב, תרגום ל-29 שפות שונות ויצירת האודיו.

הסרטונים אשר נוצרים במסגרת התחרות עולים לרשתות חברתיות כגון יוטיוב או אינסטגרם, מה שמאפשר לקהל רחב יותר להיחשף ליצירות ולתת מענה לדרישות העדכניות של צופים מכל העולם. זו הזדמנות ייחודית ליוצרים לקבל חשיפה גלובלית תוך שימוש בפלטפורמות מודרניות.

השילוב של שתי החברות באתגר 72FILMFAST מאפשר לקבוצות המשתתפות להשתמש בכלים חדשניים ולחשוף אותם לטכנולוגיות מתקדמות. התוצאה היא שהקולנועאים לא רק נדרשים ליצור תוכן מהיר ואיכותי, אלא גם מקבלים הזדמנות להתנסות בטכנולוגיות חדשות שיכולות לשפר את עבודתם בעתיד.

בסופו של דבר, 72FILMFAST אינו רק תחרות קולנוע אלא חגיגה של יצירתיות וחדשנות, המאפשרת למשתתפים לחקור את גבולות היצירה בזמן מוגבל ובתנאים מוגדרים.

דוגמא לסרטון של דאריאן רויטמן מ-AIQ שהשטתף בתחרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?