כותרות

חינם וללא הרשמה! ChatGPT 3.5 נפתח לציבור הרחב!

ChatGPT 3.5 FREE

ChatGPT 3.5 – הבינה המלאכותית השיחתית בהישג יד.

בחברת OpenAI, יצרני הבינה המלאכותית המתקדמת ChatGPT, החליטו לאפשר גישה חופשית וללא עלות לגרסה העדכנית 3.5 של המודל הלשוני שלהם. במהלך משמעותי זה, ניתן כעת לכל משתמש באינטרנט לגשת ישירות לאתר chat.openai.com וליהנות מיכולות השיחה המרשימות של ChatGPT ללא צורך בהרשמה או יצירת חשבון.

גרסה 3.5 שוחררה לשימוש חינמי ופתוח לציבור הרחב, מתוך כוונה לדמוקרטיזציה של גישה לטכנולוגיות בינה מלאכותית מתקדמות. משתמשים יוכלו לנהל שיחות טבעיות על נושאים רבים, לקבל תשובות מקיפות לשאלות, ולהנות מסיוע בתהליכי כתיבה וקידוד באמצעות הממשק הידידותי.

אמנם קיימות מגבלות במסגרת הגרסה החינמית, כגון שיחות מוגבלות לשעתיים וזמני תגובה ממושכים במקרה של עומס, אך לא תהיה כל דרישה לתשלום או יצירת חשבון.

צעד זה מבשר פרק חדש בהנגשת טכנולוגיות בינה מלאכותית לקהלים רחבים יותר, החל מסטודנטים ומוסדות חינוך ועד קהילות היזמות והפיתוח. עם זאת, שחרורו של כלי שיח כה מתקדם לשימוש חופשי מציף גם שאלות אתיות סביב הפוטנציאל לשימוש לרעה.

כך או כך, הפצת ChatGPT 3.5 כגרסה חינמית צפויה להוביל לפריצת דרך ביישומים יצירתיים ושימושים חדשניים של בינה מלאכותית שיחתית, ולהאיץ את קצב החדשנות בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?