כותרות

סמסונג משיקה את 'Galaxy Ring': טבעת חכמה עם תכונות מעקב בריאותיות!

סמסונג חשפה לאחרונה את ה"Galaxy Ring", טבעת חכמה חדשה המצטרפת למשפחת מוצריה הנושאת תכונות מעקב בריאותיות. המוצר החדש הוא הניסיון הראשון של החברה בקטגוריית הטבעות החכמות, והוא מציע מעקב אחר קצב לב, שיעור נשימה, כמות התנועה במהלך השינה והזמן שלוקח לאדם להירדם. הטבעת תוכננה כדי לתת למשתמשים "ניקוד חיוניות" המסכם נתונים על מוכנות פיזית ונפשית כדי לראות כמה הם יכולים להיות פרודוקטיביים. כל הנתונים האלו יהיו זמינים דרך אפליקציית Samsung Health.

בנוסף, ה"Galaxy Ring" יכולה לתמוך בתשלומים ללא מגע, דומה לאפשרות שקיימת בסמארטפונים, והחברה חוקרת תכונות נוספות שיכולות להרחיב את השימושיות של הטבעת מעבר לבריאות בלבד. סמסונג גם מתכננת להכניס תכונות בדיקה לא פולשניות של רמות גלוקוז ולחץ דם דרך המכשירים הנישאים שלה.

במישור הבינה המלאכותית, סמסונג מתכננת להפוך את ה-AI ל"מאמן" דיגיטלי שיכול להעניק תובנות עמוקות יותר על בריאות המשתמש, על סמך הנתונים שהמכשירים הנישאים אוספים. מודלי השפה הגדולים, אשר הם מודלי AI המאומנים על כמויות גדולות של נתונים ומהווים את הבסיס ליישומים כמו צ'אטבוטים, יכולים להציע תובנות רחבות יותר. המטרה היא להשיג ייעוץ בריאותי מתוך הבנה עמוקה יותר של הרקורד הרפואי, נתונים פיזיולוגיים והתנהלות המשתמש עם המכשירים.

בנוסף, סמסונג שוקלת להציע שירות מנוי לאפליקציית Samsung Health, אשר ישתפר באמצעות ה-AI כדי לספק תובנות ופונקציונליות מורחבות. החזון הוא ליצור ממשק משתמש אנושי-מחשב שישתנה עם הזמן, כאשר Bixby, העוזרת הדיגיטלית של סמסונג, עשויה לשחק תפקיד מרכזי בשילוב עם מודלי השפה הגדולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?