כותרות

העתיד של העבודה, הלימודים והבידור: מחשב נייד עם מסך שקוף!

בתערוכת ה-MWC 2024, Lenovo חשפה את "Project Crystal", מחשב נייד שקוף עם מסך Micro-LED בגודל 17.3 אינץ' המציג עיצוב עתידני ומינימליסטי. המסך השקוף מאפשר למשתמשים לראות כל דבר שמאחוריו, תוך שמירה על תצוגה ברורה וצבעונית. טכנולוגיה זו נחשבת למועילה במיוחד לאמנים דיגיטליים המעוניינים לשרטט ולהעתיק חפצים אמיתיים ישירות לארט דיגיטלי.

מקור התמונה Lenovo

Lenovo משתמשת ב-AI כדי להקל על השימוש במקלדת השקופה והדיגיטלית, תוך ניצול היכולת להתאים וללמוד מהתנהגויות המשתמש. ה-AI מאפשרת גם אינטראקציה מתקדמת עם המצלמה שבגב המחשב, שם היא יכולה לסרוק חפצים ולספק מידע מונע מבינה מלאכותית עליהם, בדומה לפונקציונליות של Google Lens.

המחשב כולל גם מקלדת שקופה וטאץ', אשר מתאפשרת באמצעות זכוכית שקופה, מה שמעניק למשתמשים חוויה חדשנית וייחודית. עם זאת, המקלדת הדיגיטלית והמסך השקוף עשויים להציג אתגרים מבחינת נראות ושימושיות בסביבות תאורה שונות.

למרות הפוטנציאל המרשים, Lenovo מציינת כי המוצר עדיין נמצא בשלב הקונספט ולא נעשתה כל הכרזה רשמית לגבי תאריך שחרור או זמינות בשוק. כמו כן, החברה מציעה אפשרות להחלפה דינמית בין מצב מסך שקוף למסך אופקי, מה שמדגים את החדשנות הטכנולוגית של Lenovo בעיצוב מחשבים ניידים.

המחשב השקוף של Lenovo, אשר מכונה "Project Crystal", מדגים את הפוטנציאל של טכנולוגיות חדשות בעיצוב מחשבים ניידים ומציע צצה לעתיד הטכנולוגי. זהו דוגמה נוספת ליכולת החדשנות של Lenovo בתעשיית הטכנולוגיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?