כותרות

הגיע הזמן! ההשקה של Stable Diffusion 3.

סטביליטי AI מציגה את Stable Diffusion 3, הדור הבא במודלי ה-AI ליצירת תמונות מטקסט, שמבטיח שיפורים משמעותיים באיכות התמונה, יכולת כתיבה, וביצועים עם פרומפטים מרובי נושאים. המודל החדש מציג ארכיטקטורת טרנספורמר דיפיוזי חדשה ושיטת תיאום זרימה, שנועדו להאיץ את ביצועי הדגם.

סטביליטי AI פועלת לשיפור הגישה והדמוקרטיזציה של כלים אלו, ומציעה מגוון רחב של אופציות לקנה מידה ואיכות למשתמשים, עם מודלים הנעים בין 800 מיליון ל-8 מיליארד פרמטרים. כמו כן, החברה מתחייבת לשמירה על מחקר ופיתוח של AI באופן בטוח ואחראי, כולל הטמעת שורת בטיחויות למניעת שימוש לרעה.

בנוסף, חברת סטביליטי AI מתכוונת להשתמש ב-Stable Diffusion 3.0 כבסיס למערכות גנרטיביות רב-מודליות עתידיות, כולל וידאו, תלת-מימד ועוד. המודלים פתוחים לשימוש והתאמה לכל צורך, מה שמאפשר גמישות רבה למפתחים וליזמים בתחום.

המודל החדש כולל שיפורים ביכולת כתיבת טקסט בתמונות, בעיה שהייתה מאתגרת לדגמים קודמים. עכשיו, עם הארכיטקטורה החדשה ומקודדי טקסט נוספים, ניתן ליצור משפטים מלאים בסגנון עקבי וברור.

לסיכום, Stable Diffusion 3 מציע פוטנציאל רב לשינוי האופן שבו אנו יוצרים ומשתמשים בתוכן ויזואלי, תוך שמירה על עקרונות של גישה פתוחה ושימוש בטוח ואחראי בטכנולוגיות AI.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?