כותרות

קול העתיד: כיצד Bixby ו-Galaxy AI של סמסונג משנים את חווית המשתמש

בעידן שבו הבינה המלאכותית (AI) תומכת יותר ויותר בחיינו היומיומיים, סמסונג מציגה פריצת דרך עם השילוב של Galaxy AI עם Bixby, מתרגם הדיבור שלה. השקת ה-Galaxy S24 החדשה מציינת את תחילתו של עידן חדש של חוויות ניידות, שבו משתמשים יכולים להפעיל תכונות של Galaxy AI באמצעות פקודות קוליות פשוטות, מה שמאפשר שימוש חלק ונוח ב-AI ללא הצורך במגע פיזי עם המכשיר.

עם Bixby, משתמשים יכולים לנצל תכונות קוליות אינטואיטיביות של Galaxy, כמו Live Translate, לתרגום בזמן אמת, תיקון איות ויצירת תקצירי דפי אינטרנט. לדוגמה, על ידי אמירת "היי Bixby, הפעל את המתורגמן", משתמשים יכולים לתרגם שיחה בזמן אמת עם מישהו שמדבר שפה אחרת, וללא צורך לחפש את התכונה בתפריט.

השילוב החדש של Galaxy AI עם Bixby מציע למשתמשים יכולת לשלוט בתכונות שונות בקולם, מה שמפשט את השימוש בטכנולוגיה ומאפשר חוויה חלקה ואינטואיטיבית יותר. תכונות אלו כוללות תרגום בזמן אמת במהלך שיחות קוליות, תיקון דקדוק ואיות בעת הקלדה, יצירת תקצירי דפי אינטרנט ועוד. התכונות תומכות במגוון שפות, כולל סינית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, קוריאנית, פורטוגזית וספרדית.

הצעד הזה מחזק את התפיסה של סמסונג כחברה המובילה בחדשנות טכנולוגית, מציעה פתרונות שמשפרים את חווית המשתמש ומאפשרים שימוש בטכנולוגיה בצורה יעילה וחלקה יותר בחיי היומיום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?