כותרות

עתיד הפגישות באון ליין: אווטרים מלאכותיים מחליפים את האדם בחדר הוועידות!

ב-2024, פגישות העבודה שלנו עומדות לעבור מהפכה טכנולוגית עם הכניסה של אווטרים מלאכותיים שפותחו על ידי Otter. סם ליאנג, מנכ"ל Otter, חברת הטכנולוגיה המתמחה בבינה מלאכותית, הכריז על פיתוח אווטרים שיכולים לייצג אנשים בפגישות עבודה, מבצעים את הפעולות, דפוסי הדיבור ויכולות הפתרון של האנשים שהם מייצגים.

המהלך הזה מבטיח לשפר את יעילות העבודה ולחסוך זמן יקר לעובדים, תוך הקניית היכולת להתמקד במשימות יצירתיות ואסטרטגיות יותר. לאווטרים האלה יש יכולת להשיב על עד 90% מהשאלות שנשאלות בפגישות, ובמקרה של שאלות שהם לא יודעים לענות, הם יחפשו עזרה מהאדם שהם מייצגים.

האימון של אווטרים אלה כולל למידה מתקדמת מתוך הערות ונתוני קול שנרשמו מראש, מה שמאפשר להם לחקות בצורה מדויקת את התנהגות וסגנון השיח של האנשים שהם מייצגים. עם זאת, האתגר לשלב בהם אינטליגנציה רגשית ולתת מענה מתאים במגוון סיטואציות עדיין נותר משמעותי.

למרות הפוטנציאל הרב של האווטרים האלה לשפר את יעילות הפגישות, סם ליאנג מאמין שהם לא יחליפו לחלוטין את הצורך באינטראקציה האנושית. פגישות פנים אל פנים ודיונים אישיים עדיין ישארו חשובים לשיתוף פעולה והחלפת מידע בתוך החברה.

הטכנולוגיה הזו מציגה שינוי פרדיגמטי בצורת העבודה שלנו, ומדגישה את ההשפעה המתמשכת של הבינה המלאכותית על עולם העסקים. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך גם הדרכים בהן אנו יכולים לשפר את היעילות והפרודוקטיביות במקום העבודה.

לסיכום, השנה הקרובה עשויה להביא עימה את אחד החידושים הטכנולוגיים המרתקים ביותר בתחום העבודה והפגישות, עם השקת האווטרים המלאכותיים של Otter.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?