כותרות

Reddit מכריזה על פריצת דרך: חוזה רישוי תוכן עם ענקית AI לפני ההנפקה לציבור!

Reddit פלטפורמה חברתית פופוליארית חתמה על עסקת רישוי תוכן עם חברת בינה מלאכותית (AI) לקראת ההנפקה הראשונית לציבור (IPO) שלה, כך דווח בבלומברג. נציגי החברה המבוססת בסן פרנסיסקו סיפרו למשקיעים פוטנציאליים שהחברה חתמה על העסקה, ששווייתה מוערך בכ-60 מיליון דולר בבסיס שנתי, בתחילת השנה הנוכחית. העסקה מגיעה בזמן שהעניין ב-AI נמצא בשיאו והיא עשויה לשמש דוגמה לחוזים דומים בעתיד.

Reddit, שהוערכה בכ-10 מיליארד דולר בסבב מימון ב-2021, הרוויחה יותר מ-800 מיליון דולר בהכנסות בשנה האחרונה, עם גידול של כ-20% לעומת השנה שקדמה לה. היכולת להרוויח מהגל הנוכחי של AI עשויה לעזור ל-Reddit למשוך את תשומת לב המשקיעים ולחזק את ה-IPO שלה.

העסקה עם חברת ה-AI, ששמה לא פורסם, מאפשרת לחברת ה-AI לאמן את מודלי הבינה המלאכותית שלה על תוכן מפלטפורמת המדיה החברתית של Reddit. חברות AI, הרעבות לנתונים לאימון התוכניות שלהן, חותמות על עסקאות רישוי נתונים עם ספקי תוכן שמחפשים מקורות הכנסה חדשים.

כמו כן, נמסר כי Reddit נמצאת בשלבי הכנה ל-IPO שעשוי להתרחש כבר בחודש הבא. עם זאת, הדיונים סביב ה-IPO והעסקה עם חברת ה-AI עדיין נמשכים ופרטי הרישום ל-IPO והעסקה עם חברת ה-AI עשויים להשתנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

פתיחת צ'אט
היי👋
איך נוכל לעזור?